Tandoor restauracyjny 4R+
Oferta

Tandoor restauracyjny 4R+

Tandoor gastronomiczny 4R+ to piec idealny do małych barów i restauracji, jako rozszerzenie menu o dania wschodnie lub grillowe, przygotowane w ten sposób. Tandoor ten zazwyczaj wybierają firmy gastronomiczne, które chcą zaoferować swoim klientom coś nowego, urozmaicić swoje menu, a jednocześnie nie nastawiają się na przebranżowienie restauracji w kierunku szerokiego zastosowania tandoora – do tego polecamy model większy 9R+.

Piec ten będzie świetnym uzupełnieniem punktów gastonomicznych posiadających patio na świeżym powietrzu, gdzie np. na okres wiosenno-jesienny można stworzyć „ogródek grillowy”, rozbudzając ciekawość gości zarówno niespotykanym wyglądem tandoora jak i zapachem roznoszącym się wokół stolików. Z powodzeniem znajdzie on też zastosowanie w ogródkach piwnych, gdzie kupując gotowe, marynowane mięso, po nabiciu na szpady i krótkim pieczeniu, można zaoferować soczystą karkówkę do piwa i innych serwowanych napojów.

Wymiary pieca
Wysokość całkowita – 97 cm
Grubość ścianki korpusu – 13 cm
Wysokość wewnętrzna – ok. 80  cm (bez pokrywy, mierzona od ziemi)
Waga – 160 kg

 

Piece typu tandoor to świetny pomysł zarówno na rozszerzenie oferty restauracji, jak i pomysł na własny biznes oparty o kuchnię wschodnią lub dania z grilla, gdzie potrawy przygotowywane są bez tłuszczu, zachowując soczystość i kruchość mięs.