tandoor 9r+
Oferta

Tandoor restauracyjny 9R+

Największy z Tandoorów dostępnych w naszej ofercie. Jest to tandoor przeznaczony głównie do restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych, chcących wyróżnić się ponad inne lokale w okolicy. Korzystając z tandoora ustawionego w głównym miejscu lokalu, wzmagamy zaciekawienie wśród gości. Przy dobrze skonstruowanym Menu, gdzie np. potrawy z tandoora są oznaczone osobną sekcją przez wzmożenie ciekawości zwiększamy obrót na tych daniach, a pocztą pantoflową oraz własnymi działaniami marketingowymi wyróżniamy lokal na tle innych w mieście i okolicy. Sprawia to, że tandoor nie jest zwykłym urządzeniem gastronomicznym, a elementem wyróżniającym ofertę restauracji i usprawniającym jej wizerunek.

Zestaw handlowy zawiera piec Tandoor, 8 szpad, 2 ruszty (ustawiane piętrowo), szufelkę, pogrzebacz oraz podstawkę na patelnię typu wok.

 

Wymiary pieca
Wysokość całkowita – 110 cm
Grubość ścianki korpusu – 18 cm
Wysokość wewnętrzna – ok. 90  cm
Średnica gardzieli – 40 cm
Waga – 400 kg

 

Tak jak na przykładowym zdjęciu, jest możliwość zamówienia tandoora z indywidualnym zdobieniem ścianek z nazwą lokalu itp.

Piece typu tandoor to świetny pomysł zarówno na rozszerzenie oferty restauracji, jak i pomysł na własny biznes oparty o kuchnię wschodnią lub dania z grilla, gdzie potrawy przygotowywane są bez tłuszczu, zachowując soczystość i kruchość mięs.